SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Shtepi ne Veternik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
ID e produktit :
105553
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten shtepi ne Veternik,ne nje ambient shume te rehatshem banimi,Infrastrukture te rregullt dhe ambient i rehatshem banimi.Shtepi me 2.5 ari, 350 m2 cmimi 125.000 euro
Shtepia me 3 ari. 380 m2 Cmimi 130.000 euro
Shtepiat me 5 ari, 380 m2 cmimi 170.000 euro049/168-123Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dona Tromb
Prishtinë
049/168-123
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »