SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokale me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '16
ID e produktit :
105556
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj lokale me qera ne magjistralen prishtine-fushe kosove te pershtashme per qdo lloj veprimtarie dhe biznesi.Lokalet jane me pamje nga rrugaPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dona Tromb
Prishtinë
049/168-123
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »