SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
105566
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj ,katin e shtepis me qera,ka nje dhome dite, nje dhome gjumi,koridor banjo dhe ballkon.
Banesa posedon nxemje qendrore.
Informata rreth publikuesit
Fitim
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »