SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes shpin me 7.t Ari Truall
Çmimi :
€12,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor '15
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
105593
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shpin ne fushe kosove me 7.5 ari trull shpia oshte 1 katshe ndertim i para luftes ka dhe nje garazhd me nje dhom shpia gjindet 300 metra nga posta kryesore ne fushe kosove Çmimi 12500€ per Ari Çmimi i negocijushem.Numri kontaktues 04532222 si dhe viber dhe Whatsapp +4915757947819

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
fatmir
04583222
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »