SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë 65m2 me qira te Qafa-BP Home.
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:49
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
105612
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 65m2 me qira te Qafa-BP Home.
Baneas gjendet ne komplesin Dardha e ndërtuar nga kompania e ndërtimit BP Home dhe është në katin e II-të.

Banesa ka këtë renditje
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon
1. Terasë
1. Garazhë (ekstra 50Euro pagesë)

Objekti është I ndërtuar me një kualitet të lartë, ujë 24/7, interfon, Alarm në banesë (paguhet nga pronari) si dhe mirëmbajtje e hymjes.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
049/636-333; 045/615-337
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »