SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE - BANESË ME QERA DRAGODAN
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:56
Dhoma gjumi :
3
ID e produktit :
105638
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira në Dragodan te banesat e tregtisë afër komunës. Banesa është në katin e dyte dhe ka : dy dhoma gjumi ,sallonin me kuzhinë, banjon , koridorin, dhe një ballkon. Cmimi 400 i diskutueshum . Tel:044-361-782/049-349-305
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »