SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Aktash - Banesë në SHITJE
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
105646
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në lagjen #AKTASH, në rrugën #Agim #Ramadani, kati IV, me sipërfaqe prej ~68m2. Banesa është e renovuar dhe në kushte të mira. Banesa shitet në atë gjendje të cilen është, d.m.th. me mobile komplet.

Çmimi 100.000 Eur.

për më tepër prona mund të vizitoni faqen tonë në FB duke klikuar në link:
www.facebook.com/PatundshmeriRealEstate 
ose na kontaktoni ne nr. tel. +386 49 406 409 (#Viber)
apo e-Mail: banesat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
LISI estate agent
Prishtinë
049406409
Menza Studentëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »