SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne shitje
Çmimi :
€113,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
113 m²
ID e produktit :
105663
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Tophane rruga Meto Bajraktari me siperfaqe 113 m2 kati i 8 banesa posedon 4 dhoma gjumi sallon dhe kuzhin, 1 banjo dhe 1 wc si dhe 2 terasa.
grundstuecke-ks.net/property/banesa-ne-shitje/ 


Agjensioni Grundstucke shpk
Adresa: Hyrja 53/3 , Bulevardi "Dëshmoret e Kombit"
Afër selisë së AAK-së

Nr: 044 60 00 42
Tel: 038 75 29 99

Email: info@grundstucke-ks.com
grundstuecke-ks.net/ 
Informata rreth publikuesit
GRUNDSTUCKE shpk
Prishtinë
044600042
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »