SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa EKSKLUZIVE ne Breg te Diellit, Prishtine, ne objektin e Illyria BUILDING, 125 m2, kati
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '16
ID e produktit :
105668
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa EKSKLUZIVE ne Breg te Diellit, Prishtine, ne objektin e Illyria BUILDING, 125 m2, kati 2,

Banesa ka tri dhoma gjumi, sallon me kuzhine me mundesi ndarje, dy terasa, banjo, wc dhe nje shpajz. Banesa e gjitha eshte e veshur ne Rafaello, parket ekstra klase, banjo e rreguluar ekstra. Dy lifta, me sigurim 24 ore, e shume shume perparesi tjera.
Cmimi 1100 Euro/m2

Shitet urgjent.
kontakt: 049 559 144/ 044 444 221
Informata rreth publikuesit
Agjensioni ALDO
Prishtinë
044 444 221
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »