SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) KAT Shtëpie (Sistem BANESOR) në Veternik
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:00
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
105687
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
(QIRA) Lëshohet Kati i Shtëpis (Sistem Banesor) në Veternik. Rr. Xhevat Qena. afër Restaurant Rron. Siperfaqja (100m²). Renditja: Sallon me Kuzhin, 2 Dhome Gjumi, Koridor, Banjo, 2 Ballkona. Nxemje Qëndrore. Uje 24h. Hyrje e veqant, dhe hyrje Private ne Lagje (me Ramp).

- Çmimi 400 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »