SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE BREGUN E DIELLIT 40m2
Çmimi :
€42,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
105701
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA 40m2 NE BREGUN E DIELLIT AFER AMBULANTES NE KATIN E 4 . KA NXEMJE QENDRORE DHE ESHTE KOMPLET E RENOVUAR.
KONTAKTONI NE 044 123 104
Informata rreth publikuesit
leo
Prishtinë
044123104
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »