SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa luksoze me qira ne Arberi (Dragodan), Penthouse.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:37
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
105702
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa luksoze me qira ne Arberi (Dragodan), Penthouse.
Banesa eshte ne katin e shtate (Penthouse), ka nje dhome te madhe dite, kuzhine, dy dhoma te fjetjes qe kan banjo ne dhome, nje dhome tjeter te fjetjes, banjo kryesore dhe terasa me siperfaqe 100m2.
RENDITJA:
1 SALLON KUZHINE
3 DHOMA GJUMI
3 BANJO
1KORIDOR
1 TARASE 100m2 katror
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »