SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 54 ari truall. në stanofc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Janar '16
ID e produktit :
105710
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 54 ari truall. në stanofc , trualli është i urbanizuar për ndertim te ulet shtëpi , është afër magjistrales Prishtin Mitrovic , dhe rruga deri në truall është e asfaltuar , lagjja eshte shume e mire me fqinj shume te mire.
Kanalizimi dhe ujesjellesi jane ne rruge (te hyrja e pllacit).
Po ashtu rryma, interneti , kemi truall edhe 10 meter afer magjistrales Prishtin - Mitrovic ,Te interesuarit le te me kontaktojn ne nr e telefonit : 044825442
Informata rreth publikuesit
Ylli
Vushtrri
044779673
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »