SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa luksoze me qira ne lagjen Arberia
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:43
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
105713
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa luksoze me qira ne lagjen "Arberia", ndertese e "Tregtise", banesa eshte ne katin e peste, me siperfaqe prej 115m2, ka dhome dite me kuzhine, tri dhoma te gjumit, banjo, wc, ballkon dhe garazh me dyer automatike. Banesa eshte shume bukur e mobiluar , ka sallon shume te bukur te punuar me material special dhe me elemente estetike. Cmimi eshte 1200 euro plus shpenzimet.
Per me shume info na kontatkoni ne nr: 044 518 550 dhe 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »