SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne Lagjen e Spitalit
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:57
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
105720
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 90m^2 ne Lagjen e Spitalit,,kati i 3ndertim i ri.
Banesa ka kete renditje:
1-sallon me kuzhine dhe trapezari
2-dhoma gjumi
1-banjo
ballkon
Cmimi 750 m^2
www.inon-ks.com 
+377(0)461398/+386(0)49707173
Informata rreth publikuesit
Inon Design-Construction
Prishtinë
049707173
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »