SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 10-15 ari ne rrugen kryesore/me leje ndertimi Podujeve
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '17
ID e produktit :
105739
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepen me qera ose shiten 10-15 ari ne rrugen kryesore Sibofc te Podujeves (m. Prishtine-Podujeve). Gjendet afer Dini petrol dhe bazenit. Posedon leje ndertimi uje, energji elektrike, kanalizim. Cmimi sipas marreveshjes..
Informata rreth publikuesit
Marigona
Besianë
+38649133315
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »