SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa Bregu i Diellit, tek ambulanta
Çmimi :
€42,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
105762
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 40 m2(Neto), ne Breg te Diellit, Rr.Hyzri Talla, (tek banesa e Presidentes, afer ambulantes).

Banesa gjendet ne katin e 4-te:
-dhome dite me kuzhine
-dhome gjumi
-banjo
-ballkon
Komplet e renovuar.
Shitet e mobil;uar.
Dokumentacion i rregullt dhe bartje e menjehershme e prones.
Cmimi:42 mije euro
KRG-Kosova Realty Group
tel: 044 173 593,
info@krg-ks.com
www.krg-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Kosovo Realty Group
Prishtinë
044173593
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »