SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) BANES në Bregun e Diellit, Kati i 4-të (40m²)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 00:06
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
105772
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA në Bregun e Diellit, afër Ambullantës, Rr. Hyzri Talla, afër Baneses se Presidentes. Kati i 4-të. Sipërfaqja (40m²)

Renditja:

- Sallon me Kuzhine

- 1 Dhome Gjumi

- Koridor

- Banjo

- Ballkon

E mobiluar komplet dhe Renovuar në tersi, nxemje Qëndrore, parking të mjaftueshëm.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »