SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kompleksi Tregtia
Çmimi :
€69,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor '15
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
105773
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 92 metra ne katin 8 (me lift). Eshte shume e pershtatshme per familje te medha. Izolimi eshte shume i mire dhe ka shum pak nevoje per ngrohje ne dite shume te ftohta. Secila dhome eshte mjaft funksionale. Ka dy banjo dhe nje depo. Per me shume informata na thirrni. Mob/viber +37744167414
Informata rreth publikuesit
Dhurata
Kosovo
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »