SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banesen 3 dhomeshe me qira ne hyrje te Fushe Kosoves
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
105786
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte perball Petrol Company ne hyrje te Fushe Kosoves. Ka 80 m2 dhe eshte ne katin e katert. Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. per me teper shikone ne foto
Informata rreth publikuesit
arko4life
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »