SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€43,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
105794
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet afer ambulances, posedon 40m2 - kati IV.
E mobiluar dhe e renovuar komplet.


Cmimi 43.000 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »