SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa luksoze me qira ne Arberi ish Dragodan.
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:06
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
105796
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 115m2 me qira ne Arberi / Dragodan.
Banesa ka nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma te gjumit, banjo, wc dhe terase.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi eshte 900euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »