SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa luksoze (PENTHOUSE) me qira ne Arberi ish Dragodan.
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
105802
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa luksoze (PENTHOUSE) me qira ne Arberi ish Dragodan.
Banesa ka nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, wc dhe terase te madhe ne te dy anet e objektit.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi eshte 800euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »