SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 65m2 neto në shitje në qendër.
Çmimi :
€110,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:11
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
105811
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 65m2 neto në shitje në qendër.
Banesa ndodhet te bibloteka kombëtare dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Ballkon
1. Banjo

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »