SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE TE RESTAURANT PISHAT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:41
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
105815
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese me qira te restaurant Pishat -Mbrapa objektit te OPERA, e pershtatshme per zyre, apo banim,ghysme te mobiluar , Banesa ka 80 m2 ka pamje te mire Lindje, Jug dhe Perendim ,
Posedon 3 Dhoma,Kuzhine, banjo, 2 Ballkona, Koridor,pra tere diten ka Diell,Qmimi i volitshem i Diskutueshem,

045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »