SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ ME QERA BANESEN NE BREG DIELLIT-TE QERIMI2
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
105837
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne Breg te Diellit me saktesisht te Furra Qerimi 2. Banesa eshte duplex e mobiluar komplet dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dhome gjumi
banjo

Depoziti i obligueshem...

Banesa posedon ngrohje qendrore me rryme dhe uje 24 ore...

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebook: Bledi Estate
Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 968 171
049 838 866
e-mail: bledi-estate@hotmail.com
viber: +38649 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »