SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera ne Tasligje
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:23
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
105848
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia posedon 250m2 - 3 kateshe me 4 dhoma gjumi.
Komplet e mobiluar dhe me nxemje qendrore.

cmimi 1500 euro.

(se bashku me shtepi mund te leshohet lokali dhe puntoria me cmimi 2800 euro)
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »