SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira te Mati 1 ( Komplexi HOXHA )
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '16
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
105888
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me Qira ne lagjen Mati 1 ne kompleksin e HOXHA GRUP.
Banesa eshte ne katin e 6 dhe ka kete renditje :
- 2 dhoma te fjetjes
- sallon me kuzhine
- wc
- terase

Per me shume na kontaktoni 049 222 303
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »