SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TOKA NE GJYRKOFC-SHTIME
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '16
ID e produktit :
105916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes aren me siperfaqe 2 HEKTAR e 7 ARI prane rruges se alsfalltuar ne mes te GJYRKOFCIT dhe MUZEQINES ka UJE , KANALIZIM , RRYME prane ARES per INFO: Drejtouni ne NUMRIN 044 221 960

Qmimi sipas MARRVESHJES.
Informata rreth publikuesit
Everything
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »