SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 78m2 ne lagjen Kalabria.
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
105919
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 78m2 ne lagjen Kalabria.
banesa eshte ne katin e shtate, ka nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte ne ndertim e siper, afer perfundimit.
Çmimi eshte 800euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »