SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes shtepine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '15
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
105920
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ka nje sallon me kuzhin,korridorin si dhe dy dhoma gjumi..Mbi te gjitha ka nje pamje te bukur nga lumi llap dhe gjindet ne rrugen kryesore "Zahir Pajaziti" te interex..

Kontakt: 044-605-611
Informata rreth publikuesit
Leona
Podujevë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »