SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NË QENDER TË QYTETIT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '15
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
105921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon:
2 Dhoma gjumi
Sallon
Kuzhin
Banjo
Terasë, depo
Koridor
Bodrum

Banesa është e paisur me:
Nxemje qëndrore
(me dru dhe me rrymë)
Dritare të plastikës, parket...
Parking të mjaftueshem,
banesa është në qender të qytetit
dhe është e përshtatshme për
banim, zyre ose ordinancë.

Tel:
044 369 704
Informata rreth publikuesit
jakup
Gjilan
044369704
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »