SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mos paguaj qera , por banesen tuaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
81 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
105923
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Krejt qa duhet eshte vetem 10% Pages me Kontrat
Pjesa e mbetur paguhet deri ne 25 VITE
Ratat mujore i caktoni JU

Pjes e kompleksit HIG – Hoxha Invest Group

** Dyer te hyrjes te blinduara
** Dyshemeja pllaka (porcelan,granit),llaminat apo parket
** Dritare nga plastika me 3 xhama, me roleta te jashtme
** Mure me izolim akustik
** Pllaka dhe sanitari Italiane
** Sistemi i Geberitit ne banjo
** Ngrohje dhe ftohje ne dysheme
** Sistemi i videofonave
** Qendera tregtare dhe Wellnes
** 100 metra afersi qerdhja,shkolla dhe ambullanta
** Lidhje e lehte ne rruget unazore te Prishtines
** Distanc e madhe mes objekteve
** Parkingu nentokso
** Parku per banor dhe femije
** Planifikimi i banese sipas kerkeses tuaj
** Mundesi e angazhimit te arkitektit per enterier
** Perkrahje e ekipeve profesionale
** Garancion te plot 24 muaj

Ne ofrojm lloje te ndryshme te banesave per shitje :
Banesa: 60 m2 Me nje dhome gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 79 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 81 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 83 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 87 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 91 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 115m2 Me tri dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 119m2 Me tri dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine.


Ne do jemi te kenaqur te ju mirepresim ne zyret tona qe te bashkebisedojme rreth projektit dhe kerkesave tuaja.

Adresa:
Mati 1 - Prishtine
Rruga: Enver Maloku

Ju mirepret: #Liridona Mustafa
049 105 203
Informata rreth publikuesit
Liridona
Prishtinë
049 105 203
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »