SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
105951
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepi ne lagjen Jeta e re "Birgada 126" pa numer shtepia ka 250 kuatrdur 3 ari vend shtepia ka 3 kate me podrum kati i pare: salloni , kuzhina, 1 dhom dhe banjo, kati i dyt: 3 dhoma te fjetjes dhe 1 banjo dhe ballkon. Eshte e gatshme per banim.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nurije
044 299 669 049 716 989
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »