SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
dhome me qera
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
16 m²
ID e produktit :
105952
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
jap me qera dhomen me kuzhine dhe banjo e mobiluar optimalisht..Ka edhe internetin .Lokacioni eshte te lagja Qafa prapa market Albanes dhe me hyrje te vecant dhe se e pershtatshme per dy persona..Tel 044199914.049362279.Perparesi me afat me te gjate qendrrimi.
Informata rreth publikuesit
enver
Prishtinë
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »