SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet Banesa Me Qera Ne Prishtine
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
105966
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA shpk Leshon me qira banesen 5 minuta larg qendres se qytetit. Banesa eshte ne katin e trete dhe ka sallonin me kuzhine dhe dy dhoma gjumi.Eshte e mobiluar dhe ka te gjitha paisjet e nevojshme si dhe klime, makine te eneve, rezervar te ujit..


Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:
+38649394111 ose erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »