SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banese Bregu i Diellit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:05
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
106004
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa e mobiluar e tera me mobile te paperdorura me pare , qmimi i padiskutueshem 250 Banesa posedon Sallon me kuzhin,2 dhoma fjetje, koridor, ballkon dhe banjo
Te gjitha mobiliet jane te reja.

Kontakt _Viber_Arberi
045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »