SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne Lagjen Arberia
Çmimi :
€79,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '15
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Viti i ndërtimit :
1998
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
106025
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne lagjen Arberia ne Gjilan me saktesisht ne rrugen ( Arben Ramadani 2 , Nr.27 ) tek pjesa e poshteme Shtepia eshte e pershtetshme per familje te vogla si dhe familje te medha eshte e pershtatshme edhe per femij ne nje lagje shum te qet e e familjare ka afer shkollen Fillore ( Abaz Ajeti ne largesi prej 300-400m ) ka afer Ambullanten e Lagjes 150m , qendrat tregetare Viva,Jysk 300m Sherbimet Postare ka gjithashtu Ngrohjen Qendrore me Kallda 40KW per kapacitetin e gjith shtepijes ngrohja ka qasjen nga poderumi gje qe e bene shum praktike mirmbajtjen e ngrohtesis ne shtepi gjat sezones se dimrit me 12 Jadiator + Bojleri 120L i lidhur ne sistemin e ngorhjes e gjithqka qe i nevojitet nje familje shtepia ka dokumentacion te rregullt me te gjitha lejet katastrale te prones dhe tokes... Shtepia nuk eshte hipotek dhe mund te behet perkthimi menjeher tek Noteri brenda dites eshte gjithsej 210 - m2 duke perfshi:


PODRUMI - 8m X 4m = 32m2


Kati i 1

1. Sallon + Kuzhin 8m X 4m = 32m2
2. Dhome Gjumi 5m X 3.5m = 17.5m2
3 .Garazh Vetur 4m X 4.5m = 18m2
4. Banjo 1.6m X 4m = 6.4m2


Kati i 2

1.Dhome Gjumi 4m X 3.5m = 14m2
2.Dhome Gjumi 4m X 4m = 16m2
3.Dhomi Gjumi(Ndejes) 7.80m X 3.30m = 25.7m2
+ TERAS VERORE 4m X 5m = 20m2
4. Banjo 2m X 2m = 4m2


Shtepia posedon Gjithashtu 2.5 Ari Oborr 10m X 25m te shfrytzueshme me oborr para dhe pas shpijes ka rrugen e asfaltuar deri tek hyrja e shtepijes me gjeresi prej 8m

Rrym 24H
Uji i Pijshem Ujsjellsi Hidromorava 24H
Kanalizim
Lidhje Interneti te Gjith Operatoret..

Qmimi i Diskutueshem - Mundesi Ndrrimi
Informata rreth publikuesit
uran
Gjilan
+37745511692
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »