SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET OBJEKTI AFARISTE ZYRE DEPO TE GATSHME (TE RRETHI QMI-SE 200METRA LARG)PRISHTINE-FERIZAJ KM8
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
25000 m²
ID e produktit :
106027
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti buze rruges 25 ari parcela afer rrethit rreth 200 metra i pershtatshem per cdo lloje veprimtarie,me objekt modern depo zyre dhe banes, te gjitha me kamera me alarm sigurie me gjenerator, rruga e shtruar tersisht me kubeza , uje kanalizimi te gjitha te instaluara objekti ka rreth 700 m2 zyret e gatshme banesa ne katin e 3 e mobiluar tersisht me cdo gje banjo me jakuzi sallon kuzhin etj me 1 fjale eshte tersisht e kompletuar te gjihe dokumentacioni eshte i gatshem me leje ndertimi, gjindemi ngjit me fabriken e djathit MAGIC ice

Vetem Bleres Serioz-- NR per kontakt 044-401-703
Informata rreth publikuesit
dali
Prizren
044401703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »