SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blej banese
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Dhjetor '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
106036
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bleje banese ne lagjen e spitalit, madhesia e baneses nga 75 deri 85 m2. Banesa te kete kete renditje : sallon dhe kuzhine, 2 dhoma te fjetjes, 1 banjo dhe mundesisht edhe shpajz (nese ka) . Pagesa behet me te gatshem (cash).Postuar nëpërmjet celularit. Nr i kontaktit 049 60 60 99.
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
049 60 60 99
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »