SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne Matiqan me 220m katror dhe 7ari pllac
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
220 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
106107
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Matiqan 220m katror dhe posedon 7 ari pllac. Shtepia eshte e kryer ne teresi nga mbrenda dhe nga jashte, ka nxemje qendrore,alarm dhe kamer. Kati i pare posedon: sallon te madh, 2 dhoma gjumi,banjo dhe korridor me kuzhine kurse kati i dyte posedon: sallon,kuzhine, 2 dhoma gjumi,banjo dhe korridor. Bejme ndrrime edhe me banesa. 044/256002
Informata rreth publikuesit
S
Prishtinë
045294235
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »