SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshojm shtepi me qera (Kodi 256/15)
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
106140
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti Shpk leshon shtepin me qera Rr-Xhevat Qena ,esht nje shtepi moderne e mobiluar dhe pershtashme per te jetu,shtepia posedon nxemje qendrore.ujesjells,rezervar, internet tv, kat e ka hyren e veqant,per ma shum mund te shihin edhe ne foto si esht e rregulluar.
-RENDITJA-
E ka1 sallon 1 kuzhin,1 banjo,2dhoma gjumi dhe 2 terrasa,ndersa ne koridor i ka dollapat ekstra per ti lan veshmbathjet ose gjesende tjera.
Prefeohet Nderkombetare


Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »