SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshojm shtepi me qera per nderkombetare (Kodi: 257)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:39
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
1000 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
106141
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti Shpk leshon 2 shtepi me qera vetem per nderkombetare, e cila gjendet te Tregu i Gjelber ne Gjilan. Jane shtepi moderne te mobiluara dhe pershtashme per nje jete sa me komode. Shtepia posedon nxemje qendrore, ujesjells, rezervuar, internet, tv, duke mos harruar te cekim qe cdo kat e ka hyrjen e veqant.
-RENDITJA-

Dy shtëpi të cilat të shtëpia e parë e ka 570m2, ajo ka katër kate, kati i parë ka tre dhoma gjumi, një sallon me kuzhinë, banjo, dhe balkon;
Kati i dytë ka katër dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon;
Kati i tretë ka dy dhoma gjumi, një banjo, dhe balkon te hapur ka 80m2
Shtëpia e dytë ka 360m2 dhe ka tre kate. Kati i parë ajo ka një dhomë gjumi, një banjo;
Kati i dytë ka një dhomë gjumi, sallon dhe kuzhinë dhe një banjo;
Kati e tretë ka tre dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirepresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »