SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne kamenic (dardan)
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
106142
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepi ne kamenic:Shtepi esht 2 katKati i par:Salloni , kuzhinaBanjo , dhe dy dhoma gjumiKati i dytDy dhoma gjumiDy dhoma te vogla ose ( shpajza)Njera nga dhomat ka ballkon Shtepia ka 120 meter/katror6 ari tok Qmimi 58000 euro na kontaktoni;045300309; ose 045428559

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albin
Dardanë
045428559
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »