SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshojm shtepi me qera (Kodi 258)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:39
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
330 m²
ID e produktit :
106143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti Shpk leshon shtepin dy katshe me qera,e cila gjendet te Parki I Qytetit Gjilan ,esht nje shtepi moderne e mobiluar dhe pershtashme per te jetu,shtepia posedon nxemje qendrore.ujesjells,rezervar, internet tv,gjdo kat e ka hyren e veqant,per ma shum mund te shihin edhe ne foto si esht e rregulluar.
-RENDITJA-
-Kati i 1 e ka1 sallon 1 kuzhin,1 banjo,2dhoma gjumi ndersa ne koridor i ka dollapat ekstra per ti lan veshmbathjet.

-Kati 2 e ka 1sallon,1 kuzhin,1banjo,1dhoma gjumi

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »