SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truallin ne Shitje (Kodi 259)
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:39
Madhësia :
700 m²
ID e produktit :
106148
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti Shpk ka ne shitje Truallin gjendet ne Gjilan
Ka një sipërfaqe prej 7 ari. Ka uji,kanalizimin.
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)


ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »