SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE Komode -Breg te Diellit-200
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
106179
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne breg te Diellit,konkretisht tek banesat e Bardha ,Banesa posedon,Sallon, Kuzhine,dhome gjumi, koridor, banjo, ballkon.
Kontakt_Arberi_Viber
045 87 87 77 dhe 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »