SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHES) BANES_LAKRISHTE_URGJENT
Çmimi :
€98,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:32
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
126 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
106180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 3 dhomesh afer Procredit ne Lakrishte, Banesa posedon Sallon me kuzhin,3 dhoma fjetje,banjo, wc ,shpajz,ballkon 126 m2.

045 641 794 dhe 045 190019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »