SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) 13 BANESA_MOBILIMI SIPAS DESHIRES
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:41
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
106181
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj 13 banesa me qira ne Lagjen e Spitalit Afer Super Vives, per afat te gjate,Banesat jane 1 2 dhe 3 dhomeshe.Banesat leshohen per familjare,Qift,Nderkombetare,
Banesat jane ndertim i ri Banjo e perfunduar dhe Laminati
Mobilimi do te jete sipas Deshires se Klientit, me dizajner profesioniste.

Kontakt_Viber_Arberi

045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »