SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHES) BANESE NE ULPIANE EXTRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:08
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
38 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
106182
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Banesen e cila Eshte e renovuar ka nje mini sallon me kuzhine me shpajz,nje dhome gjumi ,koridor ,banjo.
Eshte ne katin e 3 -te ka qasje per 5 minuta me te gjitha institucionet si me qendren,tregun,shkollen e mesme Hasan Prishtina ,cerdhen ,stacionin autobuseve lokal,ambulancen,parkun etj.Eshte lagje shume e qete dhe shume e pershtatshme per familje .
Kontakt_Viber_Arberi
045 190019 dhe 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »